Policja chwali się nowym bmw [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 paź 10:44 Nowy nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafił do bydgoskiej drogówki. To już drugie BMW dla bydgoskiego garnizonu. Samochód już wyjechał do służby, by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście i powiecie – informują policjanci.

Ocieplenie [POGODA]

Redaktor | 30 paź 06:17 Wzrostowi temperatury, który dziś przychodzi, towarzyszyć będą strugi deszczu. Ale jutro powinno się rozpogodzić.

Bruski wspiera Gliszczyńskiego przed II turą w Koronowie

Redaktor | 29 paź 20:09 Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński podpisali list intencyjny w sprawie połączenia miasta Bydgoszcz i gminy Koronowo wspólną międzygminną komunikacją autobusową wraz z integracją biletową.

Film Sautera na liście do prestiżowej nagrody

Redaktor | 29 paź 17:45 Film „Żalanasz–pusty brzeg“ w reżyserii Marcina Sautera znalazł się na shortliście do jednej z najważniejszych nagród, jaką może otrzymać film dokumentalny – Cinema Eye Honors. Nominacje będą ogłoszone już 8 listopada. Nagrody zostaną wręczone 12 stycznia 2019 roku w Nowym Jorku.

Opowiedzą o zbrodni w Bydgoszczy. W programie dokumentalnym

Redaktor | 29 paź 17:13 Historia zamordowanej 22-letniej bydgoszczanki będzie tematem najbliższego (31 października) odcinka „Opowiem ci o zbrodni”. O tym, w jaki sposób po 20 latach udało się ustalić zabójcę, opowiedzą twórcy programu dokumentalnego w telewizji Crime+Investigation Polsat.