Domowa inauguracja ze Skorpionami [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 27 kwi 11:31 Żużlowcy Polonii w końcu rozegrają pierwszy mecz ligowy na własnym torze. Rywalem Polonistów w niedzielnym pojedynku będzie ekipa Iveston PSŻ Poznań. Początek spotkania o godzinie 14:00

Horoskop dla Bruskiego. Test białej chusteczki [SATYRA]

Redaktor | 27 kwi 09:43 „Na Wyspie Młyńskiej zaplanowano posadzenie egzotycznej dawidii chińskiej. Drzewo pojawia się coraz częściej w eleganckich ogrodach za sprawą efektownych kwiatów” - ten news z bydgoskiego ratusza poderwał nas z kanapy niczym przepowiednia wróża Macieja, że zna datę zakończenia emisji swojego programu w telewizji.

Dobre wiadomości

Redaktor | 27 kwi 05:54 Są dwie optymistyczne przesłanki. Po pierwsze ociepli się, po drugie - od środy Wyż Azorski rozbuduje się nad środkową Europę.

Filmowy seans: „The Florida Project”

Redaktor | 26 kwi 11:02 „The Florida Project” – już dzisiaj (26 kwietnia) na kolejnym seansie w auli Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. T. Bora-Komorowskiego 2. Początek o godz. 19.00.

XXV Bydgoski Festiwal Operowy. Czas na Bułgarów

Redaktor | 25 kwi 14:53 Po urzekającym spektaklu baletowym "Romeo i Julia" bydgoskiej Opery Nova, brawurowym musicalu „Trzej muszkieterowie” Teatru Muzycznego Capitol z Wrocławia , 27 kwietnia na XXV BFO wystąpi Opera i Balet w Sofii z operą Borodina „Kniaź Igor”.