Pożegnaliśmy legendę bydgoskiego hokeja [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 maj 2018 Rodzina, przyjaciele i sympatycy hokeja na lodzie stawili się licznie na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy, by oddać hołd legendzie bydgoskiego sportu i uczestniczyć w ostatniej drodze Piotra Cebuli.

Woda nie podrożeje. Przez trzy lata

Redaktor | 10 maj 2018 Ceny wody i ścieków nie zmienią się w Bydgoszczy przez kolejne trzy lata. Państwowy regulator, Wody Polskie, zaakceptował stawki zaproponowane przez bydgoskie Miejskie Wodociągi i Kanalizację – poinformował dziś (10 maja) na konferencji prasowej Stanisław Drzewiecki, prezes MWiK.

Wstąpił do nieba, stamtąd przyjdzie sądzić

Redaktor | 10 maj 2018 W Polsce uroczystość Wniebowstąpienia, ze względu na cywilne zniesienie obchodów, została przeniesiona na niedzielę. W Kościele powszechnym jednak święto to obchodzi się w czwartek będący czterdziestym dniem od zmartwychwstania. W tym roku przypada on 10 maja.

Chemik w półfinale okręgowego Pucharu Polski

Redaktor | 9 maj 2018 Wda Świecie nie zdobędzie czwartego z rzędu Okręgowego Pucharu Polski. Piłkarze Chemika Bydgoszcz pokonali ją w środę na własnym boisku i awansowali do półfinału rozgrywek.