Były bydgoski radny Rafał P. usłyszał prokuratorskie zarzuty

Redaktor | 25 maj 2017 Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga postawiła byłemu bydgoskiemu radnemu Rafałowi P. zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną oraz zakłócenia miru domowego. Były polityk PiS nie przyznaje się do winy. Dostał zakaz zbliżania się do żony.

Apartamenty dla wybranych powstaną nad Młynówką

Wojciech Bielawa | 25 maj 2017 Nowa Wenecja to pierwsza od wielu lat inwestycja mieszkaniowa w okolicy Wyspy Młyńskiej. Choć ratusz nie wydał jeszcze pozwolenia na budowę apartamentowca, to projekt wzbudza liczne kontrowersje wśród mieszkańców.

Nowy „Tygodnik Bydgoski” już w kioskach

Redakcja | 25 maj 2017 W czwartek, 25 maja, ukazał się nowy numer „Tygodnika Bydgoskiego”. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów, wywiadów, opinii i komentarzy. O czym przeczytacie w tym wydaniu?

Z kamerą w najgorsze środowiska. Premiera "Szarych Aniołów"

Magdalena Gill | 24 maj 2017 Członkowie gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutki z Anglii, więźniowie z Hondurasu – dramatyczne historie konkretnych ludzi pokazuje film „Szare Anioły”. – Wdarliśmy się w ich życie, bardzo wiele nas to kosztowało – opowiadał reżyser Joe Campo podczas bydgoskiej premiery.

Gwiazdy zagrają na Zawiszy. Znamy skład Hiszpanii na ME U-21

Wojciech Bielawa | 23 maj 2017 Marco Asensio z Realu Madryt, Denis Suarez z FC Barcelony, Saul Niguez z Atletico Madryt, Gerard Deulofeu z AC Milan i Inaki Williams z Athletic Bilbao zostali powołani do szerokiej kadry reprezentacji Hiszpanii na ME U-21. Podopieczni Alberta Celadesa 23 czerwca zagrają w Bydgoszczy z Serbami.