Deszcz [POGODA]

Redaktor | 11 kwi 2018 Zachmurzyło się i będzie padać. Ciepła i słoneczna pogoda być może wróci w piątek.

Zieloni pytają o… zieleń

Redaktor | 10 kwi 2018 Plany przebudowy Starego Rynku zaniepokoiły bydgoskich Zielonych. W liście do prezydenta Rafała Bruskiego pytają o brak zieleni na centralnym placu w mieście: otwarcie więc pytamy, czemu Bydgoszcz przyjęła tak anty-zieloną politykę?

Zmuszali mężczyznę do pracy ponad siły [FILM]

Redaktor | 10 kwi 2018 Zmuszanie do pracy ponad siły, bez wynagrodzenia, poniżanie i bicie pokrzywdzonego. Materiał dowodowy dotyczący tego rodzaju przestępstwa zgromadzili policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy wraz z Prokuratorem Okręgowym z Bydgoszczy. Do policyjnej celi trafiło dwóch podejrzanych.

Policjanci poszli do przedszkola

Redaktor | 10 kwi 2018 Przedstawiciele fordońskiego komisariatu realizowali działania profilaktyczne z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Zaczarowany Zakątek” przy ul. Rataja w Bydgoszczy.

Niekończąca się tragedia

Redaktor | 10 kwi 2018 Osiem lat temu udowodniliśmy światu, że u nas możliwe jest także niemożliwe. Tyle, że chluby nam to nie przynosi, bo nie chodzi o żaden bohaterski czyn, jakich w swojej historii mamy wiele, ale o katastrofę lotniczą, która by się nie wydarzyła, gdyby nie... zamach. Zamach na procedury i zdrowy rozsądek.

Liga szachowa odsłona trzecia

Redaktor | 10 kwi 2018 Już w najbliższą sobotę (14 kwietnia) o godzinie 10.00 odbędzie się trzeci turniej szachowy w ramach projektu Edukacja przez szachy - Pierwsza Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa.