Wielki plac zabaw zamiast muszli koncertowej?

Wojciech Bielawa | 26 kwi 2017 Prezydent chce, aby w miejsce muszli koncertowej w parku Witosa powstał największy w Bydgoszczy plac zabaw. Ostateczną decyzję mają jednak podjąć mieszkańcy.

Cztery pory roku na trasie maratonu rowerowego w Koronowie

Andrzej Pawełczak | 25 kwi 2017 Gmina Koronowo wraz z firmą Syngenta po raz drugi zaprosiła miłośników kolarstwa górskiego do udziału w maratonie rowerowym „Syngenta Koronowo Challenge”. W tegorocznym ściganiu udział wzięło blisko 700 zawodników z całej Polski. Zawody odbyły się w sobotę.

Bogdan Dzakanowski: Nie mogę siedzieć cicho

Wojciech Bielawa | 24 kwi 2017 - Kiedyś w Radzie Miasta spieraliśmy się merytorycznie. Można było dojść do konsensusu. Dziś większość radnych nie czyta nawet uchwał. Jest jeden, który głosuje, a reszta podnosi ręce za nim. Dla mnie to nienormalne – mówi radny Bogdan Dzakanowski.

Bezradna rada w cieniu prezydenta

Wojciech Bielawa | 22 kwi 2017 Czym zajmuje się bydgoska Rada Miasta? Radni PO i SLD realizują polecenia prezydenta Rafała Bruskiego, a PiS i samotny jeździec Bogdan Dzakanowski torpedują inicjatywy koalicji.

Bydgoszcz włączyła się do rowerowej rywalizacji

Redaktor | 21 kwi 2017 Bydgoszcz po raz drugi zgłosiła swój udział w European Cycling Challenge 2017. W tym roku wraz gminami i powiatami należącymi do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz chcemy wywalczyć podium.