Dietetyk radzi: fakty i mity o cholesterolu

Redaktor | 8 kwi 2017 Przez długi czas podwyższony poziom cholesterolu we krwi wiązano ze zwiększonym ryzykiem występowania zawału serca, chorób układu krążenia i miażdżycy. Tymczasem okazuje się, że cholesterol nie tylko nie jest przyczyną tych chorób, ale co więcej – jest nam wręcz niezbędny do życia!

Świąteczne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego” już w sprzedaży

Redaktor | 6 kwi 2017 64 strony i bardzo wiele różnorodnych, ciekawych treści. Na Święta Wielkanocne przygotowaliśmy wyjątkowe wydanie „Tygodnika Bydgoskiego”. Znajdziecie go m.in. w salonach Kolportera, sklepach Żabka i na Poczcie Polskiej, a od poniedziałku (10.04) także w kioskach Ruchu.

Czy Jacek Gollob wyjedzie w tym roku na tor? [ROZMOWA]

Redaktor | 6 kwi 2017 Przed startem sezonu pytamy jeżdżącego trenera ZKŻ Polonia Bydgoszcz o oczekiwania i nadzieje związane ze startem w Nice PLŻ. - Wierzę w ten zespół. Ci chłopacy są bardzo waleczni - mówi Jacek Gollob

Cezary Kaźmierczak: Możemy dogonić Europę Zachodnią

Magdalena Liczkowska | 6 kwi 2017 – Gazety napiszą o nowym salonie Mercedesa, ale o Zdziśku, który otworzył kwiaciarnię, już nie. A przecież Mercedes jest jeden, a tych Zdziśków w całym kraju 20 tysięcy – o polskiej gospodarce opowiada Cezary Kaźmierczak, w rozmowie z Magdaleną Liczkowską.