Piłka Nożna 6 lip 2017 | Redaktor
Chemik poznał rywali w meczach sparingowych

fot. Anna Kopeć

Piłkarze Chemika Bydgoszcz wkrótce rozpoczną przygotowania do rozpoczęcia rozgrywek ligowych. Na razie poznali listę rywali w meczach sparingowych oraz nowego partnera strategicznego klubu.

Dyskryminacja kobiet w PZPN?

Piłka Nożna 25 maj 09:15

Podopieczni Piotra Gruszki wznowią treningi w poniedziałek, 10 lipca. Dwa dni później zmierzą się w meczu kontrolnym ze Zjednoczonymi Trzemeszno, a następnie zagrają jeszcze z Elaną Toruń (15.07), Pogonią II Szczecin (19.07), KP Starogard (22.07), Mieszkiem Gniezno (26.07), Unią Solec Kujawski (29.07) i prawdopodobnie BKS-em Bydgoszcz (2.08).

Klub ogłosił, że nowym partnerem strategicznym została Selenka Wieniec Zdrój. - Staramy się rozbudowywać sieć naszych partnerów i cieszymy się, że tak poważna firma zdecydowała się do nas dołączyć. Na pewno wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi umowami - zapowiedział wiceprezes sekcji Dominik Malicki.

W siedzibie Chemika będzie można kupować wodę, z której zysk przekazany będzie na młodzież trenującą w klubie.

Działacze Chemika budują też skład na nowy sezon. Większość zawodników powinna zostać w bydgoskim klubie. Wiadomo już za to, że po okresie wypożyczenia z Glinkami pożegna się Oskar Trzepacz. Wiosną napastnik wypożyczony z Olimpii Grudziądz strzelił dwa gole w szesnastu meczach.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor