Piłka Nożna 1 paź 2017 | Redaktor
Kolejne zwycięstwo Chemika Bydgoszcz

W sobotnim (30.09) meczu IV ligi Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z Liderem Włocławek 4:0.

Piłkarze Chemika szybko uzyskali przewagę i stworzyli sobie kilka dobrych okazji, choć strzały Macieja Kota i Beniamina Czajki minęły bramkę. W 33. minucie Mariusz Tatera świetnie spisał się, broniąc w sytuacji sam na sam, a krótko przed przerwą blisko strzelenia gola był Wiktor Osiński.

Po przerwie chemicy zagrali koncertowo. W 47. minucie Maciej Kot otworzył wynik spotkania, a już pięć minut później Robert Frasz podwyższył prowadzenie po rzucie rożnym. Po kolejnych siedmiu minutach Szymon Babiarz strzelił trzeciego gola i włocławianie musieli pogodzić się z porażką. W 90. minucie Dawid Janicki ustalił wynik meczu na 4:0.

Chemicy z kompletem punktów są liderem tabeli po 9. kolejkach. Za tydzień zagrają z Lechem Rypin.

Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz 0:4 (0:0)
bramki: Maciej Kot 47', Robert Frasz 52', Szymon Babiarz 59', Dawid Janicki 90'

Chemik: Tatera - Włosiński , Frasz, Maziarz, Czajka - Osiński, Żurowski, Kot (84' Michalski), Olszewski, Babiarz (64' Nowak) - Mik (64' Janicki).