Pogoda w Bydgoszczy 2 sty 06:01 | Redaktor
Będzie biało? [POGODA]

W drugi dzień nowego roku, w odróżnieniu od pierwszego, aura zmieni się z jesiennej na bardziej przypominającą zimową

Upały jednak odroczone [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:32

Nadchodzi front. Tym razem ciepły [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:39

Zasadaniczą zmianę typu pogody widać już po temperaturze ostatniej doby. Wczoraj w Bydgoszczy było w południe +7,5 stopnia, o godzinie 18-tej już tylko +4,4, o północy +1,8 stopnia, a dziś rano temperatura nieco wzrosła i mamy +2 stopnie.

Wszystko wskazuje na to, że temperatura nadal będzie dziś spadać, a wysokie temperatury na razie nie wrócą. W ciągu dnia zacznie padać śnieg. Kolejnej nocy temperatura spadnie już zdecydowanie poniżej zera - do około -3 stopni. Towarzyszyć temu będą opady śniegu i wzrost ciśnienia. Północny wiatr będzie wciąż dość silny - około 40 km/h, a w porywach do 80 km/h. Zmienne będzie zachmurzenie - szansa na rozpogodzenia i przejaśnienia będzie zarówno rano, jak i po południu.

Jutro opady śniegu ustaną, osłabnie też wiatr i powinno być więcej słońca przy temperaturze maksymalnej rzędu -1 stopień w ciągu dnia.  

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.02, a zajdzie o 15.42. Dzień będzie trwał 7 godzin i 40 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor