Pogoda w Bydgoszczy 5 cze 2019 | Redaktor
Będzie burzowo i nadal gorąco [POGODA]

Nad Europą będą dominowały niże, z głównymi ośrodkami nad morzem Norweskim i Szkocją. Wschodnia część kontynentu jest w zasięgu wyżu znad Rosji

Ciągle pada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:20

Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:54

Północno-wschodnie dzielnice Polski będą na skraju wspomnianego wyżu, nasz region natomiast znajduje się w obszarze obniżonego ciśnienia. Utrzyma się bardzo ciepłe powietrze, będzie ono zdecydowanie wilgotniejsze na południu i wschodzie kraju i tam będzie najwięcej burz. Na dziś już dla naszego województwa nie ma wprawdzie oficjalnego ostrzeżenia o upałach. Do 32 stopni ma być w województwie lubuskim oraz w zachodnich powiatach wielkopolskiego i w cześci zachodniopomorskiego. U nas będzie słonecznie, zachmurzenie na ogół małe lub umiarkowane i „tylko” 29 – 30 stopni. Z kolei na południu kraju spodziewane są burze, ale mogą one wystąpić po południu także i u nas. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, wschodni lub południowo wschodni.

W nocy zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, temperatura minimalna około 18 stopni. Jutro początkowo zachmurzenie będzie małe, po południu miejscami wzrastające do umiarkowanego i dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu oraz burz. Temperatura maksymalna nadal do 29 – 30 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.24, a zajdzie o 21.08 Dzień będzie trwał 16 godzin i 43 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor