Pogoda w Bydgoszczy 12 maj 2018 | Redaktor
Chłodniej i więcej deszczu w najbliższych dniach [POGODA]

Po nocnych opadach ochłodziło się i upał raczej już do Bydgoszczy w ciągu tygodnia nie wróci

Nadal nocne przymrozki [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 03:07

Najbliższej nocy może prószyć śnieg [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 30 mar 06:35

Rano w Bydgoszczy było 14 stopni, w ciągu dnia temperatura osiągnie maksymalnie 20. Rano też można było obserwować rozpogodzenie - jedynie 20% nieba było zachmurzone - ale ono będzie raczej nietrwałe. Zachmurzenie będzie do południa wzrastać i moze jeszcze padać przelotny deszcz. Po południu powinno się rozpogodzić, choć innny model numeryczny przewiduje właśnie na popołudnie ulewny deszcz. Noc będzie bezchmurna, ale chłodna - około 10 stopni. Jutro możemy spodziewać się pięknej pogody z temeperaturą około 22 stopnie i dopiero wieczorem zachmurzy się. W poniedziałek zachmurzenie zmienne, raczej bez deszczu lub z opadem niewielkim, ale za to wiać będzie silny wiatr ze wschodu.

Tak intensywne deszcze jak dzisiejszej nocy juz raczej w najbliższych dniach nas nie nawiedzą, ale będzie "przekropnie", być może nawet przez cały najbliższy tydzień, z wyjątkiem pogodnej niedzieli.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.55, zajdzie o 20.36. Dzień będzie trwał 15 godzin i 41 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor