Pogoda w Bydgoszczy 21 kwi 2019 | Redaktor
Dziś i jutro deszczu nie będzie [POGODA]

Utrzymanie się pięknej pogody przez święta, do końca nie było pewne. Wyż skandynawski, który panował przez ponad tydzień nad Europą już się podzielił na dwie części. Jesteśmy na skraju tej zachodniej, która będzie zanikać.

Pogoda zawsze zmienną jest [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:30

Dziś deszczowo, potem dwa pogodne dni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:51

Z kolei płytki niż, z ośrodkiem nad Białorusią, o którym pisaliśmy wczoraj, obejmujący wschodnią Polskę wypełnia się i powoli przemieszcza na południe. Przede wszystkim zmieni się kierunek wiatru, zacznie on dziś wiać z zachodu.  

W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, przejściowo może wzrosnąć do umiarkowanego lub dużego. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni.  Bez opadów.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, po południu zachmurzenie może wzrosnąć do całkowitego. We wtorek po południu spodziewany jest wreszcie deszcz i przejściowe ochłodzenie do 12 – 14 stopni.  Następne dni przyniosą ponowne ocieplenie, do temperatur jeszcze wyższych niż obecnie, niektóre prognozy przepowiadają nawet 25 stopni w naszym regionie pod koniec tygodnia. Mechanizm tego ocieplenia wyjaśniałem wczoraj.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.37, a zajdzie o 19.58. Dzień będzie trwał 14 godzin i 21 minut.

Pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego — życzy Czytelnikom

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor