Pogoda w Bydgoszczy 30 maj 2019 | Redaktor
To koniec wiosny. Nadchodzi lato [POGODA]

Mamy za sobą niezwykle zimną noc, jak na tę porę roku. O szóstej rano w Bydgoszczy było 1,9 stopnia.

Gorącego lata ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 03:30

Lato trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:41

Klin wyżu Azorskiego rozbudował się nad Polską, tworząc lokalne centrum, które właśnie znajduje się nad Bydgoszczą. Ciśnienie wynosiło rano 769 mm słupka rtęci (1025 hPa) i takie utrzyma się, lub jeszcze nieco wzrośnie, do południa, następnie zacznie spadać. 

Wyż ten w najbliższych dniach rozbuduje się nad całą Europą, i sięgnie Rosji, a następnie od zachodu nadejdzie niż atlantycki. Wtedy czeka nas ocieplenie. Temperatury w przyszłym tygodniu sięgać bedą 30 stopni. 

Dziś w Bydgoszczy będzie słonecznie, bezchmurnie lub z małym zachmurzeniem, wiatr będzie słaby, zmienny, a temperatura po zimnym poranku osiągnie po południu maksymalnie 18 stopni. 

W nocy przewidywany jest wzrost zachmurzenia, przez cały piątek i sobotę będziemy mieli zachmurzenie duże lub całkowite, a w piątek po południu może padać deszcz. Temperatura maksymalna w piątek i sobotę wyniesie około 20 – 22 stopnie.

Niedziela będzie pogodna i już bardzo ciepła — około 25 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.30, a zajdzie o 21.01 Dzień będzie trwał 16 godzin i 31 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor