Pogoda w Bydgoszczy 14 cze 2019 | Redaktor
Za frontem idzie Sybilla [POGODA]

W chłodnym powietrzu, za frontem chłodnym, który przeszedł wczoraj, utworzył się nad Bałtykiem wyż, któremu niemieccy meteorolodzy nadali mityczną nazwę „Sybille”.

Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:54

Bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:08

Tymczasem północno-zachodnia Europa jest pod wpływem niżu znad wysp Brytyjskich, zaś niż Jörg, odpowiedzianlny za wczorajsze burze, jest już w zachodniej Rosji. Napływa nieco chłodniejsze (niż dwa dni temu) powietrze polarno morskie, choć już jutro napływ ten się odwróci i znów zacznie napływać powietrze cieplejsze ze wschodu i południowego wschodu. 

Dziś będzie w Bydgoszczy zachmurzenie małe lub umiarkowane, przed południem może być przejściowo duże. Temperatura maksymalna wyniesie 25 do 27 stopni. Wiatr będzie słaby, północny, skręcający na północno wschodni.

W nocy z piątku na sobotę będzie bezchmurnie lub zachmurzenie będzie małe. Temperatura minimalna wyniesie około 15 stopni, wiatr będzie umiarkowany, już z kierunków wschodnich.

Sobota w zasadzie powinna być słoneczna, z niewielkimi chmurami, z temperaturą maksymalną już wyższą (ale raczej poniżej 30 stopni), dopiero wieczorem, albo w nocy z soboty na niedzielę możliwe są burze. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.20, a zajdzie o 21.15 Dzień będzie trwał 16 godzin i 55 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor