Pogoda w Bydgoszczy 23 lip 06:18 | Redaktor
Zachmurzyło się [POGODA]

Niże znajdują się nad północnym Atlantykiem, nad morzem Norweskim i nad Rosją. Pomiędzy tymi ośrodkami nad zachodnią Europą utrzymuje się wyż „Yvonne”.

Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:54

Bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:08

W nocy nastąpiła istotna — zapowiadana przez nas — zmiana pogody. Znad Niemiec i Danii nadeszło już wczoraj wieczorem nad zachodnią Polskę pełne zachmurzenie. Deszcz nie dotarł jednak ani do Bydgoszczy, ani nawet do zachodnich granic Polski. Przypomnę, że taką sytuację prognozował jeden z modeli (GFS), dwa inne zgodnie przewidywały obfity deszcz.

Dziś rano i przed południem cała prawie Polska znajduje się pod niskimi chmurami, pokrywającymi całe niebo, ale deszczu wiele już nie spadnie. Ze względu na brak opadów, równiez spadek temperatury może być mniejszy niż się spodziewano, bo wpływ na takie ochłodzenie ma parowanie wody. 

Temperatura maksymalna wyniesie więc dziś w Bydgoszczy około 20 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Ciśnienie będzie spadać. 

Jutro od rana nadal pochmurno, po południu coraz więcej przejaśnień i rozpogodzeń, temperatura maksymalna około 23 stopni. Opady mało prawodopodobne.  

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.51, a zajdzie o 20.57. Dzień będzie trwał 16 godzin i 5 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor