Pomogli błyskawicznie. Rodzice podziękowali policjantom

Redaktor | 17 cze 14:28 Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn pomogli szybko dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy chorej dziewczynce, która pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Dzięki ich pomocy 4-latka szybko trafiła pod opiekę specjalistów. W piątek (15 czerwca) rodzice dziecka podziękowali policjantom.

Jechał tropem pijanego kierowcy. Służba po godzinach

Redaktor | 12 cze 13:22 Do 2 lat więzienia grozi pijanemu kierowcy fiata. 37-latek "wpadł" dzięki czujności policjanta z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego, który w czasie wolnym zauważył jego dziwne zachowanie na drodze.

Usłyszał 72 zarzuty za kradzież z włamaniem

Redaktor | 12 cze 07:36 Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się na konta bankowe. Udowodnili mu 72 przestępstwa. Podejrzany działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu wysoka kara.

11 osób z zarzutami za przemyt i handel narkotykami

Redaktor | 11 cze 07:49 Policjanci z bydgoskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali następne osoby podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie uczestniczyli w obrocie znacznymi ilościami kokainy, marihuany oraz MDMA.

Bydgoscy policjanci najlepsi w turnieju par patrolowych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 cze 20:15 Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy w składzie sierż. Jakub Piotrowski i st. post. Bartosz Michalczak wygrali wojewódzkie eliminacje XXV Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”.

Zatrzymali pijanego kierowcę, dostali list z gratulacjami

Redaktor | 6 cze 17:25 Pijany kierowca próbował odjechać mazdą spod sklepu przy ul. Szarych Szeregów. Zatrzymali go przygodni świadkowie. Teraz dwaj z nich odebrali z rąk komendanta komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny listy z podziękowaniami i gratulacjami.

Zaginął Marek Sawicki. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 4 cze 16:27 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 61-latka, który we wtorek (29 maja) wieczorem wyszedł z domu z psem na spacer i do chwili obecnej nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze starają się dotrzeć do osób, które mogą pomóc w odnalezioniu mężczyzny.

Mniej wypadków niż rok temu. Długi weekend na drogach

Redaktor | 4 cze 12:53 Od środy do niedzieli policjanci prowadzili akcję„Bezpieczny weekend - Boże Ciało”. W tym roku odnotowano mniej wypadków, mniej było też poszkodowanych. Mundurowi wyeliminowali z ruchu aż 96 pijanych kierujących.