Wybuch badają fordońscy policjanci

Redaktor | 5 lut 13:50 Fordońscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie wybuchu, do którego doszło w budynku jednorodzinnym przy ul. Łowickiej w Bydgoszczy. Kluczową w wyjaśnieniu przyczyn zdarzenia będzie opinia biegłego z dziedziny pożarnictwa.

Marihuana ukryta w piwnicy

Redaktor | 2 lut 13:52 W piwnicy użytkowanej przez mieszkańca Fordonu policjanci odkryli marihuanę. Dziś, 2 lutego, 33-latek objęty został przez prokuratora policyjnym dozorem.

Nielegalnie wykopywał skarby

Redaktor | 1 lut 11:04 Policjanci zabezpieczyli zabytki pochodzące z nielegalnych wykopalisk archeologicznych. Do sprawy zatrzymano 39-letniego mieszkańca Warlubia, który zajmował się ich pozyskiwaniem.

Amfa i maryha w rękach policji. Areszt dla bydgoszczanina

Redaktor | 31 sty 14:08 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 33-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 300 g marihuany oraz kilkadziesiąt tabletek amfetaminy. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wpadł z fajkami bez akcyzy

Redaktor | 30 sty 14:27 Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca bydgoskich Jachcic, który w samochodzie przewoził papierosy bez akcyzy.

Zginął 14-letni chłopiec [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 29 sty 12:38 W miejscowości Wieszki powiat nakielski rozbił się samochód osobowy typu bus. Przybyły na miejsce wypadku lekarz, stwierdził zgon 14-letniego chłopca, który siedział za kierowcą.

Wypadek na placu Poznańskim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 sty 10:53 W niedzielny poranek na placu Poznańskim w Bydgoszczy doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zdarzeniu wzięły uczestniczyły trzy pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Przez nielegalny tytoń naraził Skarb Państwa na straty

Redaktor | 27 sty 14:26 22,5 kg tytoniu bez znaków akcyzy skarbowej ujawnili we wtorek barcińscy policjanci u mężczyzny z powiatu bydgoskiego. Funkcjonariusze wstępnie oszacowali, że straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego podatku wyniosły ponad 10 000 zł.

Kryptonim SMOG [AKCJA POLICJI]

Redaktor | 26 sty 19:24 101 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to plon policyjnej akcji „SMOG” na drogach woj. kujawsko-pomorskiego.

Studenci resocjalizacji odwiedzili Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy

Redaktor | 26 sty 14:10 W środę (24 stycznia) Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odwiedzili studenci pedagogiki resocjalizacyjnej z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku. Goście mieli okazję dowiedzieć się ważnych rzeczy i poznać zastosowanie nowości technicznych, które pomagają policjantom w pracy.