Kryształowe Serca wręczone policjantom [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 kwi 2019 Honorowe wyróżnienie, „Kryształowe Serce”przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców, zarówno w czasie służby, ale też w czasie wolnym. W tym roku po raz drugi wyróżnieniem tym uhonorowano pięćdziesięciu trzech policjantów z komend miejskich i powiatowych policji oraz Oddziału Prewencji Policji.

Czyj rower? Policja szuka właściciela

Redaktor | 10 kwi 2019 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właściciela roweru, który został znaleziony 5 kwietnia w okolicach nabrzeża Brdy przy ulicy Fordońskiej 2 w Bydgoszczy.

Kierowcy na podwójnym gazie złapani

Redaktor | 9 kwi 2019 We wczesnych godzinach rannych, a także wieczornych kujawsko-pomorscy policjanci przeprowadzili wzmożone kontrole kierowców w ramach działań „Trzeźwy kierujący”. Mundurowi skontrolowali 22 088 kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Efekt jest zatrważający! Funkcjonariusze ujawnili 51 kierujących „na podwójnym gazie”.

Płacił cudzą kartą. Znasz go?

Redaktor | 9 kwi 2019 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami, pieniędzmi oraz kartami płatniczymi. Proszą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny uchwyconego przez monitoring.

Rodzinna szajka przyłapana na kradzieży perfum

Redaktor | 9 kwi 2019 Zarzuty kradzieży kosmetyków wartych prawie 1200 złotych usłyszała rodzinna szajka zatrzymana przez nakielskich policjantów chwilę po tym, jak wybrali się na darmowe zakupy do jednej z miejskich drogerii. Podejrzanym grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czyje to hulajnogi? Policja szuka właścicieli

Redaktor | 8 kwi 2019 Policjanci z komisariatu Bydgoszcz - Wyżyny poszukują właściciela bądź właścicieli dwóch hulajnóg marki EASYRIDE. Zostały one znalezione obok placu zabaw pomiędzy ulicami Wiosny Ludów, a Przyjazną.

Płacił cudzymi kartami, już został zatrzymany

Redaktor | 8 kwi 2019 Aż 32 zarzuty postawiono mężczyźnie, którego wizerunek opublikowali policjanci z bydgoskiego Śródmieścia. Do zatrzymania 46-latka przyczyniły się informacje od bydgoszczan oraz ustalenia operacyjne policjantów.

Zatrzymał nietrzeźwego kierującego

Redaktor | 7 kwi 2019 Policjant Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem podszedł do auta i chciał odjechać z parkingu. Funckjonariusz zablokował mu drogę wyjajzdu i zabrał kluczyki. Chwilę później okazało się, że kierowca volkswagena passata miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz czeka go sprawa w sądzie...

Kierował autem pod wpływem narkotyków. Wpadł w ręce policjantów

Redaktor | 5 kwi 2019 Posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem pod ich wpływem i pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, a do tego jazda autem bez ważnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia OC to katalog czynów, za które odpowie 34-latek zatrzymany przez policjantów z bydgoskiego Fordonu.

Nielegalny monopolowy - handlowali trefnym tytoniem i spirytusem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 kwi 2019 Wysoka kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności może grozić bydgoszczaninowi, który został przyłapany z nielegalnym tytoniem. 25-latka zatrzymali bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli 72 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy, a także nielegalny spirytus.