Skatował szczeniaka, ściga go policja [LIST GOŃCZY]

Redaktor | 2 mar 2018 Sprawa skatowanego szczeniaka wstrząsnęła opinią publiczną. Czteromiesięczny pies miał połamaną szczękę, wybite zęby, połamane łapy. Szczeniak stracił dużo krwi. Leczony jest w Bielsko Białej, a w Czechach przeprowadzono operację.

Bezpłatna mammografia na Dzień Kobiet

Redaktor | 2 mar 2018 Bydgoska policja i centrum onkologii zapraszają do bezpłatnego skorzystania z badania mammograficznego w dniach 7-8 marca. Skierowanie nie jest potrzebne.

Policja szuka świadków wybuchu [KOMUNIKAT]

Redaktor | 1 mar 2018 Policjanci z wydziału kryminalnego bydgoskiej komendy wyjaśniają sprawę wybuchu gazu w budynku przy ul. Łowickiej 3 w Bydgoszczy, do którego doszło 4 lutego 2018 roku.

Brawo Policja, brawo bydgoszczanie. Pani Halina odnaleziona

Redaktor | 28 lut 2018 Kobieta została odnaleziona wczoraj (27 lutego) około godz. 20:30. Przebywała na klatce schodowej jednego z bloków na bydgoskich Wyżynach. Kobieta została przewieziona na konsultacje lekarską – poinformował „Tygodnik” komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

Szukają złodzieja [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 24 lut 2018 Policjanci z komisariatu policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Poznajesz go? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 lut 2018 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.