Zginęli dwaj kursanci [WYPADEK ELKI]

Redaktor | 9 sty 2018 W wypadku toyoty yaris nauki jazdy w Nowych Marzach zginęli dwaj kursanci. Przeżył instruktor, który w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Omal nie zabił dziecka na przejściu [FILM]

Redaktor | 8 sty 2018 Auto wyprzedzające inne samochody na przejściu dla pieszych omal nie zabija chłopca. Ten ucieka w ostatniej chwili zaalarmowany klaksonem. Do zdarzenia doszło na ul. Dworcowej w Szubinie. Rodzice chłopaka poszukują tych co uratowali mu życie, używając klaksonu, a policja szuka pirata drogowego.

Wykopywał extasy ukryte w lesie, nakryła go policja

Redaktor | 8 sty 2018 Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 27-latek, który w lesie w Fordonie ukrył 90 tabletek extasy. Policjanci zauważyli go, gdy wspólnie z koleżanką wykopywał z ziemi torebki z narkotykami.

Znaleźli zwłoki w studni

Redaktor | 7 sty 2018 Dziś w nocy (7 stycznia) ratownicy wydobyli ciało mężczyzny ze studni przy ul. Agrestowej w Bydgoszczy. Strażacy wyławiali zwłoki z głębokości około sześciu metrów.

Czad zabija!

Redaktor | 5 sty 2018 Policjanci zdążyli na czas i uratowali 82-letnią kobietę. Funkcjonariusze z Więcborka wykazali się niezwykłym instynktem.

Miał domową plantację, trafił do aresztu

Redaktor | 4 sty 2018 Konopie, sprzęt do ich uprawy, a także 100 g suszu roślinnego – wszystko to policjanci znaleźli w środę (3 stycznia) w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy. O losie 47-latka podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej zdecyduje prokurator.