Czad zabija!

Redaktor | 5 sty 2018 Policjanci zdążyli na czas i uratowali 82-letnią kobietę. Funkcjonariusze z Więcborka wykazali się niezwykłym instynktem.

Miał domową plantację, trafił do aresztu

Redaktor | 4 sty 2018 Konopie, sprzęt do ich uprawy, a także 100 g suszu roślinnego – wszystko to policjanci znaleźli w środę (3 stycznia) w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy. O losie 47-latka podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej zdecyduje prokurator.

Zatrzymani za atak na biuro poselskie PiS

Redaktor | 4 sty 2018 Nakielscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali w środę, 3 stycznia 2018 roku, dwie osoby podejrzewane o atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Nakle nad Notecią. 34-latek i jego 35-letnia żona usłyszeli już zarzuty i zostaną przesłuchani przez prokuratora.

Policja szuka świadków wypadku [KOMUNIKAT]

Redaktor | 3 sty 2018 Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego.

Karambol w Kruszynie pod Bydgoszczą

Redaktor | 3 sty 2018 Autobus i pięć samochodów osobowych zderzyło się w Kruszynie na drodze krajowej numer 10 - podaje serwis Bydgoszcz998 na Facebooku