Pirat na Jagiellońskiej. Pędził 144 km/h

Redaktor | 28 lis 2018 Policjanci z bydgoskiej drogówki namierzyli kierowcę volkswagena, który w centrum miasta jechał z prędkością blisko 145 km/h. Zdarzenie nagrali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Dachowanie w bydgoskim parku przemysłowym

Redaktor | 27 lis 2018 Do dachowania samochodu osobowego doszło wczoraj (26 listopada) na jednej z ulic Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia.

Narcos po bydgosku [WIDEO]

Redaktor | 23 lis 2018 Ponad 300 porcji działek narkotyków można byłoby zrobić z marihuany i amfetaminy znalezionej u mieszkańca Wyżyn. 28-latek podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzja sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

Czołowe zderzenie na Jana Pawła II

Redaktor | 23 lis 2018 Zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych przy Aleji Jana Pawła II w Bydgoszczy. Do wypadku doszło dziś (23 listopada) rano.

Zginął kierowca [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 23 lis 2018 W miejscowości Krusze (gmina Warlubie, powiat świecki) na drodze powiatowej DP1219 w wyniku zderzenia samochodu osobowego z drzewem zginął kierowca.

Podglądacze. Łapanka na rondzie Toruńskim

Redaktor | 22 lis 2018 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali ruch pojazdów na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Mundurowi „rozliczali” tych, którzy popełniali wykroczenia.

„Jurgen” wpadł pod Bydgoszczą

Redaktor | 22 lis 2018 Poszukiwany listem gończym „Jurgen” , członek zorganizowanej grupy przestępczej, którą kierował „Kadafi” wpadł pod Bydgoszczą. Policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zatrzymali go na działce w Samociążku. Nie zdążył stawić oporu, prawdopodobnie nie spodziewał się nalotu funkcjonariuszy.

Wypadek w Fordonie!

Redaktor | 21 lis 2018 Na skrzyżowaniu ul. Andersa i Piłsudskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Policjant w szpitalu. Wypadek na rondzie Grunwaldzkim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 lis 2018 Niebieski Fiat Panda, zjeżdżając z ronda Grunwaldzkiego, uderzył w wymuszającego pierwszeństwo peugeota. Fiatem podróżowali policjanci na służbie. Jeden z nich odniósł obrażenia i trafił do szpitala. W działania na miejscu zaangażowani byli strażacy z JRG 1 Bydgoszcz oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Sprawca zdarzenia nie odniósł obrażeń i po przebadaniu przez Ratowników...