Wyłowili topielca z Brdy

Redaktor | 16 cze 2018 Podając informację o zaginionym w rzece, mieliśmy nadzieję, że to fałszywy alarm. Niestety, dziś (16 czerwca) o godz. 1.55 z Brdy wyłowiono ciało 23-letniego mężczyzny.

Zderzenie aut na Gdańskiej róg Mickiewicza [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 16 cze 2018 Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiem i Mickiewicza zderzyły się dziś (16 czerwca) dwa samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nie była potrzebna interwencja straży pożarnej. Prawdopodobnie sprawcą kolizji był mercedes. Sprawę bada policja.

Usłyszał 72 zarzuty za kradzież z włamaniem

Redaktor | 12 cze 2018 Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się na konta bankowe. Udowodnili mu 72 przestępstwa. Podejrzany działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu wysoka kara.

Wypadek autokaru z dziećmi

Redaktor | 11 cze 2018 W miejscowości Kopce na drodze krajowej 15 doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku, do którego doszło dziś (11 czerwca) po południu brały udział samochód osobowy, autobus oraz auto dostawcze.

Zderzenie aut na Tucholskiej [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 11 cze 2018 Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś (11 czerwca) przy ulicy Tucholskiej w Bydgoszczy. Na miejsce skierowano jeden zastęp strażaków z JRG SP PSP oraz pozostałe służby. Osoby podróżujące pojazdami zostały przebadane przez ratowników ZRM. Policjanci ustalają przebieg i przyczyny kolizji.

11 osób z zarzutami za przemyt i handel narkotykami

Redaktor | 11 cze 2018 Policjanci z bydgoskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali następne osoby podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, której członkowie uczestniczyli w obrocie znacznymi ilościami kokainy, marihuany oraz MDMA.

Bydgoscy policjanci najlepsi w turnieju par patrolowych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 cze 2018 Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy w składzie sierż. Jakub Piotrowski i st. post. Bartosz Michalczak wygrali wojewódzkie eliminacje XXV Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”.

Zatrzymali pijanego kierowcę, dostali list z gratulacjami

Redaktor | 6 cze 2018 Pijany kierowca próbował odjechać mazdą spod sklepu przy ul. Szarych Szeregów. Zatrzymali go przygodni świadkowie. Teraz dwaj z nich odebrali z rąk komendanta komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny listy z podziękowaniami i gratulacjami.