Pożar na Gdańskiej. Jedna osoba poparzona

Redaktor | 7 sty 2019 Groźny pożar wybuchł w jednej z kamienic przy ulicy Gdańskiej. Do Miejskiego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o widocznych płomieniach w pomieszczeniu piwnicznym. Dodatkowo strażacy otrzymali informację, że ktoś może znajdować się w środku.

Spłonął dom w Gościeradzu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 sty 2019 Dorobek życia straciła rodzina z Gościeradza pod Koronowem. W noworoczną noc spłonął ich dom mieszkalny. Na szczęście nikogo nie było wewnątrz.

Autem do rowu [WIDEO]

Redaktor | 1 sty 2019 W Nowy Rok około godziny 15.00 w miejscowości Buszkowo pod Koronowem auto wjechało do rowu.

Wypadek pod Solcem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 gru 2018 Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DK10, na wysokości Solca Kujawskiego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Na miejscu czynności prowadzą policjanci. Do pomocy wezwani zostali ochotnicy z OSP Solec Kujawski. Na DK10 występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Pożar autobusu MZK [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 28 gru 2018 Pożar autobusu MZK na przystanku przy skrzyżowaniu ul. Pięknej i Szubińskiej. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG 1 Bydgoszcz. Po ugaszeniu ognia i sprawdzenia pojazdu kamerą termowizyjną pojazd zostanie ściągnięty do zajezdni. Nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń.

Tragiczny bilans. Dwie ofiary śmiertelne [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 gru 2018 Na bydgoskich ulicach doszło przed świętami do tragicznych wypadków, w wyniku których zginęły dwie młode osoby. Z kolei w Wigilię wieczorem na skrzyżowaniu Pelplińskiej i Lawinowej w Fordonie auto osobowe zderzyło się z autobusem.

Śmiertelny wróg w sezonie grzewczym. Strażacy ostrzegają

Redaktor | 23 gru 2018 Mimo kolejnej akcji społecznej na temat zagrożeń związanych z tlenkiem węgla, statystki są nadal zatrważające - mówi Aleksandra Starowicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy. Co robić, by uniknąć nieszczęścia?