Było ryzyko wybuchu. Pożar w Gogolinku

Redaktor | 13 wrz 2018 W środę 12 września kilka minut przed godziną 17.00 w miejscowości Gogolinek (gmina Koronowo) doszło do groźnego pożaru. Ze zgłoszeń wynikało, że płonie garaż zlokalizowany blisko zabudowań mieszkalnych, a w środku mogą znajdować się butle z gazem.

Nocny alarm na Śniadeckich

Redaktor | 9 wrz 2018 Kilka minut przed północą strażacy z JRG 1 zostali skierowani pod adres Śniadeckich 39. Powodem alarmu było zadymienie w jednym z lokali mieszkalnych.

Skuter wpadł pod auto [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Na ulicy Powstańców Warszawy doszło do zderzenia auta osobowego ze skuterem. Do kolizji doszło dziś (6 września) po południu.

Autem w kiosk [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 wrz 2018 Samochód osobowy wjechał w kiosk przy skrzyżowaniu ulic Ku wiatrakom i Chabrowej. Do wypadku doszło dziś (6 września) po południu.

Płonęły baraki przy Toruńskiej

Redaktor | 2 wrz 2018 Kolejny pożar opuszczonych baraków przy ulicy Toruńskiej 49 wybuchł w niedzielę (2 września) . Ogień pojawił się wewnątrz jednego z budynków.

Kolizja na skrzyżowaniu Toruńskiej i Spornej

Redaktor | 30 sie 2018 Kilka minut po godzinie 15.00 do bydgoskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulicy Toruńskiej i Spornej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych niegroźnie ranny został jeden z uczestników wypadku. Wezwano do niego pogotowie.

Awaria gazociągu! Ewakuacja mieszkańców

Redaktor | 25 sie 2018 Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na ul.Glebowej w Bydgoszczy koparka uszkodziła rurociąg gazu (średniego ciśnienia). Na miejscu pogotowie gazowe i trzy zastępy straży. Trwa ewakuacja mieszkańców z pobliskich domów - na tę chwilę akcja dotyczy 15 budynków.