Alarm w MSWiA [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 sty 2018 Jeśli zobaczyliście wozy strażackie na ul. Markwarta, to uspokajamy. Był alarm w szpitalu MSWiA. Zadziałał monitoring.

Śmierć w Świętem

Redaktor | 27 sty 2018 Na drodze krajowej w miejscowości Święte (pow. świecki) samochód osobowy wypadł z trasy i uderzył w drzewo. 38-letni kierowca nie żyje. Podróżował sam. Do wypadku doszło dziś, 27 stycznia, rano.

Wypadek! Czołowe zderzenie na moście Kazimierza Wielkiego [ZOBACZ WIDEO]

Redaktor | 26 sty 2018 Na moście Kazimierza Wielkiego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Strażacy rozcinają blachy, aby z jednego z aut wydobyć ranną ofiarę wypadku. Utrudnienia w ruchu. Prawdopodobnie, sprawca był po spożyciu alkoholu. Do zderzenia doszło podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

Stryszek. Dwa auta w rowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 26 sty 2018 Na drodze serwisowej w Stryszku, na zjeździe w kierunku Zielonki, w wyniku kolizji dwa samochody znalazły się w rowie. Na miejscu były dwa zespoły ratownictwa medycznego, jeden zastęp ze szkoły podoficerskiej straży pożarnej z Bydgoszczy oraz jeden zastęp OSP Brzoza.. Prawdopodobnie brak poszkodowanych, ewentualnie zostaną tylko przebadani na miejscu.

Alarm pożarowy we Froście

Redaktor | 22 sty 2018 Bydgoska straż pożarna odebrała rano (22 stycznia) alarm pożarowy z zakładu Frosta znajdującego się przy ul. Witebskiej 63.

Śmiertelne żniwo [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 sty 2018 Zima zebrała śmiertelne żniwo w woj. kujawsko-pomorskim. Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Raciążek Pole (powiat aleksandrowski).