Sprawdź swój dowód [KOMUNIKAT WOJEWODY]

Redaktor | 5 sty 2018 Trwa akcja „Sprawdź ważność swojego dowodu osobistego”. Wojewoda kujawsko-pomorski przypomina, że blisko 42 tysiące osób w województwie nie odebrało nowego dowodu.

Weekendowy rozkład jazdy

Redaktor | 5 sty 2018 Otwarcie Torbydu, przemarsz Orszaku Trzech Króli i koncert „Betlejem w Bydgoszczy” to tylko niektóre z atrakcji nadchodzącego weekendu. Sprawdźcie, co jeszcze będzie się działo w mieście!

Politycy PiS przeciwko mowie nienawiści. Zaczynają od siebie

Andrzej Pawełczak | 4 sty 2018 Politycy Prawa i Sprawiedliwości – poseł Łukasz Schreiber i europoseł Kosma Złotowski – zwrócili się dzisiaj (4.01) z apelem do wszystkich polityków, samorządowców, publicystów, dziennikarzy o podpisanie deklaracji przeciw mowie nienawiści.

Pożar przy Świętej Trójcy. Czy kamienica zostanie wyburzona?

Redaktor | 4 sty 2018 Ogień, który pojawił się w jednym z mieszkań przy ul. Świętej Trójcy w Boże Narodzenie nie tylko pozbawił zamieszkującą tam rodzinę dobytku całego życia, ale spowodował zagrożenie dla pozostałych mieszkańców. Wciąż nie wiadomo czy będą mogli wrócić do swoich mieszkań.

Nowy tygodnik już w kioskach!

Redaktor | 4 sty 2018 Dekomunizacja po bydgosku, skarb w bydgoskiej katedrze, co dalej z mieszkańcami pękających budynków przy ul. Babia Wieś… Co znajdziemy w najnowszym numerze „Tygodnika Bydgoskiego”.

Kto wytwarza PKB? Kujawsko-pomorskie w środku stawki

Redaktor | 2 sty 2018 Największy udział w tworzeniu produktu krajowego brutto mają województwa mazowieckie, śląskie i wielkopolskie. Kujawsko-pomorskie z wynikiem 4,4 % uplasowało się na ósmym miejscu – podał GUS.

„Kto sieje wiatr…” Wyborcza wyrozumiała dla chuliganów

Redaktor | 2 sty 2018 W Nowy Rok media informowały o zniszczeniu biura PiS w Nakle nad Notecią. Bydgoska „Gazeta Wyborcza” informację o tym akcie wandalizmu opatrzyła krótkim komentarzem na Facebooku: „Kto sieje wiatr…” Wśród czytelników zawrzało.