Seryjny podpalacz samochodów zatrzymany przez policję

Redaktor | 31 mar 16:37 Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali sprawcę podpaleń trzech aut, do których doszło wczoraj (30.03.) w Bydgoszczy, Lisim Ogonie i Łochowie. Zatrzymany 24-latek jest także sprawcą podpaleń aut sprzed kilku tygodni.

Bezpłatne warsztaty dla ofiar przemocy

Redakcja | 30 mar 19:20 Do 31 marca trwają zapisy na terapię dla ofiar przemocy w rodzinie. Terapia odbywa się cyklicznie w stowarzyszeniu „Alwernia” (Dworcowa 87) – jest bezpłatna. Najbliższa edycja rozpocznie się 6 kwietnia.

Radni chcą przyjąć uchodźców z Aleppo do Bydgoszczy

Wojciech Bielawa | 29 mar 17:26 Rada Miasta przyjęła dziś uchwałę w sprawie przyjęcia do Bydgoszczy jednej rodziny i kilku sierot z syryjskiego miasta Aleppo. Głosowanie poprzedziła wyjątkowo emocjonalna dyskusja, której nie wytrzymał przewodniczący Zbigniew Sobociński i opuścił salę sesyjną.

Radni debatują o in vitro. PO i SLD opuszcza salę obrad

Wojciech Bielawa | 29 mar 13:23 Rada Miasta zajmuje się dziś (29.03) sprawą dofinansowania in vitro dla mieszkańców Bydgoszczy. W trakcie obywatelskiego wystąpienia dr Jerzego Kąkola, który jest przeciwnikiem in vitro, radni PO i SLD opuścili salę obrad.