Wydarzenia 9 lip 2017 | Redaktor
Kolacja na Wyspie [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Pierwsza z trzech tegorocznych „Kolacji na Wyspie” za nami. Były koncerty, turniej piłki plażowej i festiwal food trucków.

W tym roku w ramach imprezy po raz pierwszy rozegrano turniej piłki plażowej mężczyzn i kobiet. Poziom rywalizacji był wysoki, dopisali również kibice. W zawodach wzięli udział siatkarze z PlusLigi i Siatkarki Orlen Ligi, a rozgrywki oceniali sędziowie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Najmłodsi bawili się na dmuchańcach, korzystali z malowania buziek i brali udział w zabawach przygotowanych przez animatorów. Zabawę umilały występy zespołu „Hot Lips”, dj-a oraz bydgoskich zespołów. Dzięki bogatej strefie food trucków można było spróbować kuchni z różnych stron świata, a po posiłku zrelaksować się na leżaku i w ramach kina letniego obejrzeć film „Szef”.

Kolejna „Kolacja na Wyspie” już 12 sierpnia. Głównymi atrakcjami wydarzenia będą m. in. wybory miss „Tygodnika Bydgoskiego”, zajęcia grupowe z zumby i crossfitu, turniej piłki plażowej, stanowiska fit kuchni i spotkania z dietetykiem oraz animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor