Wydarzenia 4 sie 2017 | Redaktor
Pierwszy samolot do Lwowa odleciał z Bydgoszczy

fot. A. Niedźwiecki Port Lotniczy Bydgoszcz

Zgodnie z planem, w piątek (4.08) o godz. 3.10 z bydgoskiego lotniska w kierunku Lwowa odleciał samolot PLL LOT. Z Bydgoszczy na Ukrainę można polecieć dwa razy w tygodniu.

Loty z Bydgoszczy do Lwowa i z Lwowa do Bydgoszczy będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Na trasie będą latać nowoczesne maszyny Bombardier Q400 (78 miejsc) i Embraer 175 (82 miejsca). Pasażerowie będą mieli do dyspozycji miejsca w klasie biznes, klasie ekonomicznej premium i zwykłej klasie ekonomicznej. Przelot potrwa godzinę i dwadzieścia minut.

Pierwszy samolot odleciał z Bydgoszczy o godzinie 03.10 i wylądował we Lwowie o 05.30 (miejscowego czasu). Wylot ze Lwowa zaplanowany jest na poniedziałek na godz. 01.40 a przylot do Bydgoszczy na godzinę 02.20.

Przypomnijmy, że w dni lotów do Lwowa, na lotnisko można już dojechać nową linią 37N. Autobus rusza z placu Kościeleckich o godz. 1.15 i zatrzymuje się na przystankach: Rondo Kujawskie, Rondo Inowrocławskie, Jana Pawła II / Ziemska, Jana Pawła II / Wąbrzeska. Podróż trwa 10 minut.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor