Wydarzenia 10 sie 2017 | Redaktor
Podwójny numer „Tygodnika Bydgoskiego” już w kioskach

Tygodnik Bydgoski nr 26/27 - wydanie podwójne na dwa tygodnie

W czwartek (10.08) do sprzedaży trafił podwójny, 48-stronicowy numer Tygodnika Bydgoskiego. Przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących wywiadów, informacji, komentarzy i reportaży. Zapraszamy do lektury!

Rodzice się modlili, dzieci zbierały na narkotyki

Wstrząsająca historia 14-letniej Kasi, która wraz z innymi dziećmi z katolickiej wspólnoty wpadła w narkotykowy nałóg. - Jak to możliwe, że się nie zorientowałam? - pyta mama Kasi, która pracuje w bydgoskim ośrodku uzależnień.

 

Czujemy się jak więźniowie we własnym kraju

Wywiad z Janem Rulewskim, senatorem Platformy Obywatelskiej. Dlaczego przestał chodzić do programów TVP? Dlaczego popiera pomysł PiS w sprawie reparacji wojennych od Niemiec? Za co krytykuje prezydenta Rafała Bruskiego?

 

Ze Szwederowa do centrum pojedziemy tramwajem

Bierzemy pod lupę długo wyczekiwaną inwestycję – budowę tramwaju wzdłuż ulicy Kujawskiej. Kiedy się rozpocznie i kiedy się zakończy? Ile będzie kosztować? Dlaczego rondo Kujawskie nie będzie dwupoziomowe? Kiedy tramwaj pojedzie ulicami Solskiego, Piękną, Szubińską, Poznańską i Kruszwicką?

 

Polska to też busz, choć zupełnie innego rodzaju

Rozmowa z ojcem Markiem Myślińskim, nowym prowincjałem Zgromadzenia Ducha Świętego. Opowiada o swoich misjach w Senegalu, na których spędził 14 lat i o tym jakie wyzwania przyniósł powrót do Polski.

 

Rozmowy z uczestnikami „Kolacji na Wyspie”

Podczas imprezy będzie można zobaczyć występ bohaterki naszej okładki, Karoliny Gajewskiej, czyli kobiety-gumy i półfinalistki programu „Mam Talent”. Z kolei Igor Bilinsky, trener personalny i bloger pokaże jak prawidłowo ćwiczyć i udzieli cennych porad.

 

Ponadto:

Bydgoscy harcerze obchodzą 100-lecie

Mija 80 lat od sowieckiego ludobójstwa na Polakach

NFL po bydgosku, czyli podglądamy przygotowania zespołu Archers Bydgoszcz

Adrian Zieliński nie musi przepraszać za doping

Komentarze, felietony, recenzje, aktualności ze świata polityki, sportu i kultury i program TV na dwa tygodnie

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor