Wydarzenia 4 wrz 2017 | Redaktor
Pożegnanie lata w Myślęcinku [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Margaret oraz chór Sound’n’Grace byli głównymi gwiazdami „Pożegnania lata” w Myślęcinku. W tym roku impreza została połączona z „Babim latem”.

Tegoroczne „Pożegnanie lata/Babie lato” było wypełnione atrakcjami. Oprócz tętniącej przez cały dzień życiem sceny, nie brakowało rozrywek dla dzieci i dorosłych. Jedną z nich, przyciągającą do zabawy uczestników w każdym wieku był Holi Festival – zabawa polegająca na obrzucaniu sie kolorowymi proszkami holi przy muzyce najlepszych DJ-ów.

Dla dzieci przygotowano animacje, zabawy z chustą, malowanie twarzy, kącik małej twórczości i Akademię Wynalazców, której prowadzący przekonali najmłodszych, że nie warto bać się fizyki i chemii. Można było również pobawić się w minilunaparku, a także wybrać na przejażdżkę kucykiem.

Dzięki Festivalowi Aktywności Kobiet prezentowanemu w ramach „Babiego lata”, panie w każdym wieku mogły zapoznać się z rozmaitymi aktywnościami fizycznymi dostosowanymi do potrzeb i oczekiwań. Do odwiedzin zapraszały stoiska organizacji, stowarzyszeń, a także instytucji społecznych i edukacyjnych. Można było także nauczyć się salsy, poćwiczyć Zumbę, a także zapoznać się z ofertami różnych klubów fitness.

Artyści na myślęcińskiej scenie już od  godz. 15.00 wprawiali w wyśmienity nastrój publiczność – wraz z zespołem wystąpił Jurek Paterski C. Club, a także Karina Rutkowska śpiewająca polskie i zagraniczne przeboje. O 17.30 niesamowite emocje wywołał chór Sound’n’Grace, a wieczorem scenę przejęła największa gwiazda „Pożegnania lata” – Margaret. Artystka mająca na koncie takie przeboje, jak: „Thank you very much”, „Cool me down”, „Wasted” czy „Start a fire” swoim energetycznym występem sprawiła, że publiczność zgromadzona na polanie Różopole bawiła się wyśmienicie.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor