Wydarzenia 6 kwi 2017 | Redaktor
Świąteczne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego” już w sprzedaży

64 strony i bardzo wiele różnorodnych, ciekawych treści. Na Święta Wielkanocne przygotowaliśmy wyjątkowe wydanie „Tygodnika Bydgoskiego”. Znajdziecie go m.in. w salonach Kolportera, sklepach Żabka i na Poczcie Polskiej, a od poniedziałku (10.04) także w kioskach Ruchu.

Temat Tygodnia: Bierzemy pod lupę Radę Miasta Bydgoszczy. Wnioski? Dobrze nie jest. Rozmawiamy z przewodniczącym Zbigniewem Sobocińskim i Bogdanem Dzakanowskim, który ostatnio wzywał do ratusza policję.

Jak będzie wyglądać Bydgoszcz w przyszłości? Budujemy coraz wyżej – to dobrze czy źle? Jak zagospodarować tereny nad Brdą – na te pytania znajdziecie Państwo wyczerpujące odpowiedzi.

Skoro przy Brdzie jesteśmy – zapraszamy do fotoreportażu Tymona Markowskiego, w którym znajdują się kadry z książki Flow. Co za zdjęcia!

Andrzej Zybertowicz pisze o tym, jak sobie poradzić ze smoleńską traumą.

Jak spędzają święta mistrzyni olimpijska z Rio Magdalena Fularczyk-Kozłowska i koncertmistrz Capelli Bydgostiensis Waldemar Kośmieja?

In-vitro będzie finansowane z budżetu miasta. O opinie na ten temat poprosiliśmy naukowców, a także polityków – przewodniczących klubów radnych PiS i PO.

Poradnik. Czym są i po co wymyślono polisolokaty? Jak zlikwidować je, minimalizując straty, radzi radca prawny Przemysław Smoczyński.

Jak będzie wyglądał Teatr Polski w Bydgoszczy pod kierownictwem nowego dyrektora Łukasza Gajdzisa?

Bydgoszczu Headlines, czyli z przymrużeniem oka, ale na ostro o bydgoskiej polityce i nie tylko.

Sport: udany początek rozgrywek B-klasy dla Zawiszy, Polonia w niedzielę rozpoczyna zmagania na torze, a Artego walczy o finał Mistrzostw Polski.

Ponadto wiele informacji z Bydgoszczy, Koronowa, Solca Kujawskiego, Łochowa, Osielska, Sicienka, Białych Błót i innych miejscowości regionu.

TYGODNIK BYDGOSKI DOSTANIESZ TUTAJ: (w kioskach Ruchu od poniedziałku, 10.04)

- Opis obrazka
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor