Wydarzenia 14 sie 2017 | Redaktor
Wybraliśmy Miss Tygodnika Bydgoskiego [GALERIA ZDJĘĆ]

Od lewej: I Wicemiss Nicole Lewicka, Miss Tygodnika Bydgoskiego Klaudia Szutenberg, II Wicemiss Jagoda Ławska, Miss Publiczności Karolina Cięszka. / fot. Anna Kopeć

Klaudia Szutenberg zdobyła tytuł Miss Tygodnika Bydgoskiego. I Wicemiss została Nicole Lewicka, a II Wicemiss – Jagoda Ławska. Nagrodę publiczności otrzymała Karolina Cięszka.

Wybory Miss Tygodnika Bydgoskiego odbyły się w na Wyspie Młyńskiej podczas imprezy „Kolacja na Wyspie”. Uczestniczki gali przygotowywały się do niej pod czujnym okiem Anny Padée-Kruszczak, Wicemiss Polski z 2007 roku. W sobotni wieczór kandydatki zaprezentowały się przed publicznością i jury trzykrotnie: dwa razy w kreacjach marki Quiosque, a także w strojach sportowych, które ufundował Decathlon.

Decyzją jury Miss Tygodnika Bydgoskiego została 21-letnia Klaudia Szutenberg, studentka logopedii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zwyciężczyni zgarnęła nie tylko tytuł Miss, ale także voucher do sieci sklepów Quiosque warty 500 zł i zagraniczne wakacje, które ufundowało bydgoskie biuro podróży Alfa Mar. Tytuł Wicemiss zdobyła Nicole Lewicka, 19-latka z Lisiego Ogonu. W nagrodę otrzymała pierścionek z brylantem, który ufundował Jubiler Domino. Tytuł II Wicemiss powędrował do 23-letniej Jagody Ławskiej z Bydgoszczy. Zarówna pierwsza, jak i druga Wicemiss otrzymały vouchery do wykorzystania w salonie SIS J&K. Tytuł Miss Publiczności zdobyła Karolina Cięszka, 20-letnia bydgoszczanka. Wszystkie uczestniczki otrzymały ponadto upominki od partnerów: Decathlon, Quiosque i firmy Remedia, oraz vouchery do Kliniki Skin-Med.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor