Dla babci, dla dziadka. Dziecięce Graffiti [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 sty 2018 „Dziecięce Graffiti” świętowało Dzień Babci i Dzień Dziadka na spotkaniu integracyjnym w gronie osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin i przyjaciół. Była nauka gry na bębnach, warsztaty plastyczne i koncert fortepianowy.

Budują sąd na Nowym Rynku [ZDJĘCIA]

Wojciech Bielawa | 23 sty 2018 Przy ulicy Nowy Rynek powstaje reprezentacyjny gmach Sądu Okręgowego. Budynek jest w stanie surowym otwartym. Ma być gotowy jesienią przyszłego roku.

Biziel ogranicza przyjęcia. Brakuje lekarzy

Redaktor | 22 sty 2018 Wbrew wcześniejszym zapewnieniom dyrekcji szpitala im. dr. Biziela, że wypowiedzenie przez lekarzy klauzul OPT-OUT nie wpłynie na odwoływanie zabiegów, placówka jest zmuszona w istotny sposób ograniczyć przyjęcia w tzw. „trybie planowym”.

Tartak Bydgoszcz pyta: Po co nam ZDMiKP w Bydgoszczy?

Redaktor | 21 sty 2018 Na Facebooku Tartaku Bydgoszcz wrze. W niedzielę Krzysztof Pietrzak odniósł się do słów rzecznika drogowców Krzysztofa Kosiedowskiego. I zapowiada: „Egzekucja nie zakończy się w najbliższym czasie nawet gdyby Wojewodzie kazał ją przeprowadzić sam Jarosław Kaczyński”

Wkrótce rozpocznie się remont mostu nad Kanałem Bydgoskim

Redaktor | 19 sty 2018 ZDMiKP poznał oferty wykonawców zainteresowanych kompleksową przebudową mostu w ciągu ul. Mińskiej. Przeprawa nad Kanałem Bydgoskim ma być bezpieczniejsza i gwarantować przejazd także większym pojazdom – podaje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Lodowiska i baseny w ferie będą bezpłatne

Redaktor | 19 sty 2018 Podobnie jak w ubiegłych latach, także podczas tegorocznych ferii uczniowie będą mogli za darmo korzystać z przyszkolnych basenów i lodowisk. Do bezpłatnego wstępu będzie uprawniać ważna legitymacja szkolna.

Razem dbajmy o czyste powietrze [WARSZTATY]

Redaktor | 18 sty 2018 Pierwsze spotkanie warsztatowe z cyklu „Razem dbajmy o powietrze” odbyło się dziś, 18 stycznia, w Zespole Szkół nr 6 przy ulicy Staroszkolnej 12 na Okolu.