Będzie kąpielisko Astoria!

Redaktor | 6 lut 2018 - Na terenach w okolicach Astorii zlecamy koncepcję stworzenia basenów odkrytych. Jak będą wyglądały poddamy konsultacjom społecznym – oświadczył prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski na swoim profilu na Facebooku.

Ciężko oddychać [SMOG]

Redaktor | 5 lut 2018 Zanieczyszczenie pyłami PM2,5 i PM10 przekracza teraz w Bydgoszczy normy o kilkaset procent. Smog nadciąga nad centrum z zachodnich dzielnic.

Tartak Bydgoszcz kontratakuje [TRASA UNIWERSYTECKA]

Redaktor | 5 lut 2018 Właściciel Tartaku Bydgoszcz przechodzi do ofensywy. „Kiedyś się tylko broniłem, ale biorąc pod uwagę, że Oni nadal atakują, zmieniłem postawę . Teraz będę też atakował - z tej strony jeszcze mnie nie znają, a to jest moja mroczna strona. Broniąc się byłem przemiły, a wymiękali, ciekawe co teraz zrobią?!” – napisał Krzysztof Pietrzak w komentarzu pod jednym ze swoich...

Torbyd jak muzeum. Przynieś stare łyżwy na wystawę

Redaktor | 5 lut 2018 Jeśli dzieciństwo kojarzy ci się z dawnym Torbydem przy ul. Chopina, a w piwnicy wciąż kurzy się stara para łyżew – przynieś je do Hali Łuczniczka. Z zebranych od bydgoszczan łyżew powstanie wystawa w hali nowego lodowiska – zachęca Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Wygrał 50 tysięcy złotych w Keno [LOTTO]

Redaktor | 5 lut 2018 Gracz z Bydgoszczy wygrał 50 tysięcy złotych w Keno. Szczęśliwe liczby padły w jednym z piątkowych losowań - podaje strona internetowa Lotto. Z kolei dzień wcześniej w Inowrocławiu w losowaniu MiniLotto padła wygrana 310 925,30 zł

Eksplozja przy Łowickiej [FILMY ŚWIADKA]

Redaktor | 4 lut 2018 Dziś, 4 lutego po południu przy ulicy Łowickiej w Bydgoszcz wybuch gazu zmiótł budynek z powierzchni ziemi. Wiele innych uszkodził. Na szczęście nie było ofiar.

Pesa zbuduje pociągi dla Warszawy

Redaktor | 4 lut 2018 SKM Warszawa rozstrzygnęła przetarg na dostawę ośmiu pięcioczłonowych i pięciu czteroczłonowych składów elektrycznych EZT. Najkorzystniejszą ofertę złożyła Pesa Bydgoszcz - podaje rynek-kolejowy.pl.

Wystawa psów w Bydgoszczy [FOTOGALERIA]

Redaktor | 3 lut 2018 Miłośnicy czworonogów mogą w ten weekend podziwiać psy na międzynarodowej wystawie w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Zobaczcie zdjęcia z soboty

Basen „Ikar” już czynny

Redaktor | 3 lut 2018 Pływalnia „Ikar” po przerwie wznawia pracę. Zapraszamy klientów od 03 lutego 2018 r. od godz. 8:00 - podaje strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 65.