Eksplozja przy Łowickiej [FILMY ŚWIADKA]

Redaktor | 4 lut 2018 Dziś, 4 lutego po południu przy ulicy Łowickiej w Bydgoszcz wybuch gazu zmiótł budynek z powierzchni ziemi. Wiele innych uszkodził. Na szczęście nie było ofiar.

Pesa zbuduje pociągi dla Warszawy

Redaktor | 4 lut 2018 SKM Warszawa rozstrzygnęła przetarg na dostawę ośmiu pięcioczłonowych i pięciu czteroczłonowych składów elektrycznych EZT. Najkorzystniejszą ofertę złożyła Pesa Bydgoszcz - podaje rynek-kolejowy.pl.

Wystawa psów w Bydgoszczy [FOTOGALERIA]

Redaktor | 3 lut 2018 Miłośnicy czworonogów mogą w ten weekend podziwiać psy na międzynarodowej wystawie w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Zobaczcie zdjęcia z soboty

Basen „Ikar” już czynny

Redaktor | 3 lut 2018 Pływalnia „Ikar” po przerwie wznawia pracę. Zapraszamy klientów od 03 lutego 2018 r. od godz. 8:00 - podaje strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 65.

Badania profilaktyczne na Starym Rynku

Redaktor | 2 lut 2018 Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, 2 i 3 lutego bydgoszczanie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji dermatologicznych oraz badań USG tarczycy, piersi i jąder. Akcja odbywa się w godzinach 9.00-17.00 na Starym Rynku.

Bezpieczny Internet [HAPPENING]

Redaktor | 2 lut 2018 W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, z inicjatywy komisariatu policji Bydgoszcz Fordon, 3 lutego o godz. 10:30 odbędzie się happening. Policjanci zapraszają wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury nr 5 w Bydgoszczy przy ul. Krysiewiczowej.

Trasa Uniwersytecka opóźniona. O ile? Nie wiadomo

Wojciech Bielawa | 2 lut 2018 – Zgodnie z prawem nikt mnie nie usunie z mojej działki przez najbliższe półtora roku, chyba że siłą i w kajdankach – mówi Krzysztof Pietrzak, właściciel Tartaku Bydgoszcz. Posiedzenie komisji gospodarki przestrzennej na temat patowej sytuacji na budowie przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej nie przyniosło żadnego przełomu.