Wkrótce rozpocznie się remont mostu nad Kanałem Bydgoskim

Redaktor | 19 sty 2018 ZDMiKP poznał oferty wykonawców zainteresowanych kompleksową przebudową mostu w ciągu ul. Mińskiej. Przeprawa nad Kanałem Bydgoskim ma być bezpieczniejsza i gwarantować przejazd także większym pojazdom – podaje Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Lodowiska i baseny w ferie będą bezpłatne

Redaktor | 19 sty 2018 Podobnie jak w ubiegłych latach, także podczas tegorocznych ferii uczniowie będą mogli za darmo korzystać z przyszkolnych basenów i lodowisk. Do bezpłatnego wstępu będzie uprawniać ważna legitymacja szkolna.

Razem dbajmy o czyste powietrze [WARSZTATY]

Redaktor | 18 sty 2018 Pierwsze spotkanie warsztatowe z cyklu „Razem dbajmy o powietrze” odbyło się dziś, 18 stycznia, w Zespole Szkół nr 6 przy ulicy Staroszkolnej 12 na Okolu.

Apel! Pomóż pogorzelcom ze Świętej Trójcy

Redaktor | 17 sty 2018 Stowarzyszenie Serduszko na Dłoni organizuje pomoc dla pogorzelców ze Świętej Trójcy . W najbliższą niedzielę zbiórka będzie też prowadzona wśród parafian Świętej Trójcy.

Nie możesz odpalić auta? Wezwij straż miejską

Redaktor | 17 sty 2018 Zima zagościła u nas na dobre. Strażnicy miejscy przypominają, że kolejny już rok pomagają mieszkańcom Bydgoszczy przy problemach z uruchomieniem aut spowodowanych niskimi temperaturami.

Wow! Projekt robi wrażenie [BUDYNKI PRZY RYCERSKIEJ]

Redaktor | 16 sty 2018 Rozstrzygnięty został konkurs architektoniczny ogłoszony przez Bydgoskie TBS, na koncepcję zabudowy terenów u zbiegu ulic Zygmunta Augusta i Rycerskiej w Bydgoszczy. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach - podaje oficjalny serwis Bydgoszczy

Na oddziale położniczym w „Bizielu” nie zabraknie lekarzy

Redaktor | 16 sty 2018 Pierwsze tygodnie roku nie były łatwe dla Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii szpitala im. dr. Biziela. 12 lekarzy, którym wraz z końcem roku wygasły kontrakty, nie przedłużyło umów. Potrzeba było drugiego naboru, aby znaleźć specjalistów na wolne stanowiska.

Nowe ulgi w komunikacji [PROJEKT]

Redaktor | 16 sty 2018 Bezpłatne bilety dla uczniów pobierających stypendia socjalne, bilet uczniowski i bilet bydgoskiego malucha - to pomysły prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego na nowe ulgi w opłatach za komunikację publiczną.

Sprawa zamachu na Bruskiego. Oficjalna odpowiedź policji

Redaktor | 15 sty 2018 Jest oficjalne stanowisko policji w sprawie wywiadu prezydenta Bruskiego, w którym mówi: „Miesiąc temu ktoś wkręcił mi trzy śruby w oponę samochodu. To wskazuje na to, że sprawca działał z premedytacją i chciał mi zaszkodzić jak najbardziej”. Rzecznik komendanta głównego policji odpowiada: Nie posiadam informacji, o które Pan pyta. I odsyła do prokuratury.