ZUS finansuje szkolenia BHP

Redaktor | 7 lut 2018 Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z firmą SEKA S.A. zaprasza na bezpłatne okresowe szkolenia z zakresu BHP dla pracowników branży budowlanej zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Unijna kasa dla bydgoskich szpitali - Biziela i MSWiA

Redaktor | 7 lut 2018 Bydgoskie szpitale (Biziel i MSWiA) podpisały umowę z ministerstwem zdrowia na unijne dofinansowanie w ramach wsparcia ponadregionalnych szpitali udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego, oddechowego oraz ginekologii, położnictwa, neonatologii, pediatrii oraz innych oddziałów zajmujących się leczeniem dzieci.

Będzie kąpielisko Astoria!

Redaktor | 6 lut 2018 - Na terenach w okolicach Astorii zlecamy koncepcję stworzenia basenów odkrytych. Jak będą wyglądały poddamy konsultacjom społecznym – oświadczył prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski na swoim profilu na Facebooku.

Ciężko oddychać [SMOG]

Redaktor | 5 lut 2018 Zanieczyszczenie pyłami PM2,5 i PM10 przekracza teraz w Bydgoszczy normy o kilkaset procent. Smog nadciąga nad centrum z zachodnich dzielnic.

Tartak Bydgoszcz kontratakuje [TRASA UNIWERSYTECKA]

Redaktor | 5 lut 2018 Właściciel Tartaku Bydgoszcz przechodzi do ofensywy. „Kiedyś się tylko broniłem, ale biorąc pod uwagę, że Oni nadal atakują, zmieniłem postawę . Teraz będę też atakował - z tej strony jeszcze mnie nie znają, a to jest moja mroczna strona. Broniąc się byłem przemiły, a wymiękali, ciekawe co teraz zrobią?!” – napisał Krzysztof Pietrzak w komentarzu pod jednym ze swoich...

Torbyd jak muzeum. Przynieś stare łyżwy na wystawę

Redaktor | 5 lut 2018 Jeśli dzieciństwo kojarzy ci się z dawnym Torbydem przy ul. Chopina, a w piwnicy wciąż kurzy się stara para łyżew – przynieś je do Hali Łuczniczka. Z zebranych od bydgoszczan łyżew powstanie wystawa w hali nowego lodowiska – zachęca Oficjalny Serwis Bydgoszczy.

Wygrał 50 tysięcy złotych w Keno [LOTTO]

Redaktor | 5 lut 2018 Gracz z Bydgoszczy wygrał 50 tysięcy złotych w Keno. Szczęśliwe liczby padły w jednym z piątkowych losowań - podaje strona internetowa Lotto. Z kolei dzień wcześniej w Inowrocławiu w losowaniu MiniLotto padła wygrana 310 925,30 zł

Eksplozja przy Łowickiej [FILMY ŚWIADKA]

Redaktor | 4 lut 2018 Dziś, 4 lutego po południu przy ulicy Łowickiej w Bydgoszcz wybuch gazu zmiótł budynek z powierzchni ziemi. Wiele innych uszkodził. Na szczęście nie było ofiar.