Basen „Ikar” już czynny

Redaktor | 3 lut 2018 Pływalnia „Ikar” po przerwie wznawia pracę. Zapraszamy klientów od 03 lutego 2018 r. od godz. 8:00 - podaje strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 65.

Badania profilaktyczne na Starym Rynku

Redaktor | 2 lut 2018 Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, 2 i 3 lutego bydgoszczanie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji dermatologicznych oraz badań USG tarczycy, piersi i jąder. Akcja odbywa się w godzinach 9.00-17.00 na Starym Rynku.

Bezpieczny Internet [HAPPENING]

Redaktor | 2 lut 2018 W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, z inicjatywy komisariatu policji Bydgoszcz Fordon, 3 lutego o godz. 10:30 odbędzie się happening. Policjanci zapraszają wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury nr 5 w Bydgoszczy przy ul. Krysiewiczowej.

Trasa Uniwersytecka opóźniona. O ile? Nie wiadomo

Wojciech Bielawa | 2 lut 2018 – Zgodnie z prawem nikt mnie nie usunie z mojej działki przez najbliższe półtora roku, chyba że siłą i w kajdankach – mówi Krzysztof Pietrzak, właściciel Tartaku Bydgoszcz. Posiedzenie komisji gospodarki przestrzennej na temat patowej sytuacji na budowie przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej nie przyniosło żadnego przełomu.

Basen zamknięty, ratownicy na L4 [FORDON]

Redaktor | 31 sty 2018 Pływalnia „Ikar” w bydgoskim Fordonie od dziś jest zamknięta - podaje bydgoszcz.tvp.pl. Powód? Brak ratowników. Sześć osób jest na zwolnieniu lekarskim.

Szkoła, która kształci fachowców

Andrzej Pawełczak | 31 sty 2018 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy to szkoła z tradycjami, w tym roku obchodzi 108-lecie istnienia. Popularny „mechanik” kształci fachowców, których obecnie rynek pracy po prostu potrzebuje, a wielu absolwentów od ręki znajduje zatrudnienie.