Bydgoszcz 2 lut 2018 | Redaktor
Badania profilaktyczne na Starym Rynku

Badania w autobusie. Stary Rynek w Bydgoszczy/fot. Anna Kopeć

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, 2 i 3 lutego bydgoszczanie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji dermatologicznych oraz badań USG tarczycy, piersi i jąder. Akcja odbywa się w godzinach 9.00-17.00 na Starym Rynku.

Badania odbywają się w specjalnie przeznaczonym do tego autobusie. Pierwszego dnia, w piątek 2 lutego, można było skorzystać z wizyty u dermatologa i wykonać USG tarczycy.

W sobotę, 3 lutego, wszyscy chętni będą mogli udać się na badanie USG piersi czy jąder. Wszystkie badania są bezpłatne i dostępne w godzinach 9.00 – 17.00.

- Cała akcja jest elementem promocji Światowego Dnia Walki z Rakiem, który wspieramy od lat. Jako firma ubezpieczeniowa troszczymy się o zdrowie i życie Polaków. W naszej działalności chętnie angażujemy się więc w akcje informacyjne promujące profilaktykę, także nowotworową. Oferujemy też produkty dedykowane osobom, które ubezpieczają się od chorób cywilizacyjnych. Naszą ambicją jest bycie pierwszym wyborem dla wszystkich myślących o swoim zdrowiu  – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, rzecznik prasowy Nationale-Nederlanden, organizatora akcji.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor