Bydgoszcz 30 sty 2018 | Redaktor
Biurowiec Bydgoszcz Główna [GALERIA ZDJĘĆ]

Na dworcu jak w biurowcu/fot. Anna Kopeć

Budynek dworca Bydgoszcz Główna pełni również rolę biurowca. Wprowadziła się tam już pierwsza bydgoska firma Media System. Niebawem swoje podwoje ma tam też otworzyć kolejna w mieście restauracja McDonalds.

Media System rozpoczęło swoją działalność w 2011 roku, od tego momentu firma rozwinęła się tak, że zatrudnia ponad 200 pracowników. Ciągły rozwój firmy spowodował podjęcie decyzji o zwiększeniu przestrzeni biurowej. Media System przeniosło się z budynku przy ul. Dworcowej do budynku jednego z najnowocześniejszych Dworców PKP, tym samym poprawiając o wiele bardziej komfort pracy pracowników. Firma wynajęła 1 700 mkw. przestrzeni biurowej na  ostatnim piętrze dworca (3) piętrze.  Nowy adres firmy to  ul. Zygmunta Augusta 5-7.

W Media System od kilku lat z powodzeniem wspiera Klientów w pomnażaniu zysków i zwiększaniu efektywności prowadzonych działań. Świadczy usługi Business Process Outsourcing skupiając się wokół Outsourcingu Call Center oraz Outsourcingu Sił Sprzedaży. Pracuje dla liderów w swoich branżach (m.in. telekomunikacyjna, ubezpieczeniowa i bankowa) opierając swoje działanie o duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych oraz call center, zarówno w kontaktach B2B jak i B2C.  

W styczniu 2018 roku powstał drugi oddział firmy w Tczewie.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor