Bydgoszcz 9 sie 2019 | Redaktor
Bydgoski rower aglomeracyjny na części. Drogowcy sprzedają

Na sprzedaż są części rowerów z poprzednich dwóch sezonów /fot. Anna Kopeć

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy ogłasza przetarg na zakup używanych części rowerowych pochodzących z systemu Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego (BRA) użytkowanych w latach 2015-2017.

Na sprzedaż zostały wystawione używane części, elementy i akcesoria rowerowe. Sprzedający informuje, że wszystkie elementy są w znacznym stopniu uszkodzone, niekompletne i nie nadają się do eksploatacji w obecnym systemie BRA (2018-2020).

Wartość szacunkowa jednego pakietu (5 sztuk użytkowanych rowerów, niekompletnych lub części rowerowych systemu) brutto wynosi 184,50 zł, netto 150 zł. Drogowcy zastrzegają, że nabywca nie będzie miał możliwości sprawdzić stanu i parametrów elementów wchodzących w skład danego pakietu. 

Oferty należy składać w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej (ul. Toruńska 174a) do 19 sierpnia 2019 roku do godz.11.00 w kancelarii (pokój nr 20). Otwarcie ofert nastąpi publicznie 19 sierpnia o godz.11.30 w siedzibie ZDMIKP w Bydgoszczy w sali nr 102.

O wyborze ofert zgłaszający zostaną zawiadomieni bezpośrednio w ramach czynności otwarcia ofert. W razie większej liczby ofert pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Obwieszczenie zobacz tutaj.

źródło: ZDMIKP

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor