Bydgoszcz 2 lip 2019 | Redaktor
Nazwa „Immobile Łuczniczka” już obowiązuje. Umowa podpisana

fot. Pit1233/Wikipedia

Umowa między miastem a Grupą Kapitałową Immobile została zawarta. Zgodnie z nią grupa została sponsorem tytularnym Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka, której nazwę odtąd przez pięć lat będzie poprzedzać człon: „Immobile”.

Konkurs na sponsora tytularnego hali miasto ogłosiło w marcu. Zgodnie z nim zwycięzca miał prawo nadać obiektowi oficjalną nazwę, musiał jednak pozostawić w niej element „Łuczniczka”. Za każdy rok kontraktu miasto wymagało min. 100 tys. złotych płatności netto.

W konkursie wpłynęła tylko jedna oferta – od Grupy Kapitalowej Immobile SA, która zadeklarowała dokładnie żądaną przez miasto kwotę. Sponsorem będzie przez najbliższe pięć lat. Dla hali wybrała nazwę: Immobile Łuczniczka.

Sponsor tytularny, poza nadaniem nazwy, może umieścić zaproponowane przez siebie logo hali nad wejściem głównym, przy wjazdach na jej teren i tablicach kierunkowych, informacyjnych. Grupa Kapitałowa Immobile będzie także prezentowana we wszystkich oficjalnych dokumentach i materiałach promocyjnych związanych z halą.

Grupa Kapitałowa Immobile ma siedzibę w Bydgoszczy, składa się z 28 spółek przemysłowych, hotelarskich i deweloperskich. Należą do niej m.in. CDI Konsultanci Budowlani (deweloper odpowiadający m.in. za biurowiec Immobile K3), Focus Hotels (właścieciel Hotelu Pod Orłem), Makrum i Projprzem Makrum.

Podobnym konkursem miasto posłużyło się w 2014 roku. Za sprawą umowy z firmą Polwell, hala znajdująca się obok Łuczniczki nosi nazwę Artego Arena.Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor