Zmiana organizacji ruchu na Focha

Redaktor | 7 lip 14:33 Drogowcy informują, że w poniedziałek (8 lipca) wykonawca realizujący zadanie pn. „Przebudowa z rozbudową ul. Focha wraz ze skrzyżowaniem z ul. Gdańską, Mostową i Jagiellońską w Bydgoszczy oraz budową infrastruktury dla ruchu rowerowego” wprowadzi zmianę organizacji ruchu drogowego.

Trwa budowa sygnalizacji na Pelplińskiej-Orląt Lwowskich

Redaktor | 4 lip 10:28 Budowa sygnalizacji świetlnej na feralnym skrzyżowaniu ulic Pelplińskiej, Orląt Lwowskich oraz Lawinowej już się rozpoczęła. Światła mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa kierowców wyjeżdżających z podporządkowanych ulic oraz pieszych. Prace pochłoną pół miliona złotych.

Zmiany w organizacji ruchu na trasie S5

Redaktor | 24 cze 17:15 Z wtorku na środę (z 25 na 26 czerwca ) w godzinach nocnych na skrzyżowaniu DK10 z drogą powiatową w miejscowości Lisi Ogon (gm. Białe Błota) wystąpią utrudnienia w ruchu. Zmiany związane są z budową w tym miejscu wiaduktu i montażem belek podłużnych przez wykonawcę drogi S5.

Więcej kursów nocnych podczas Steru na Bydgoszcz

Redaktor | 21 cze 12:08 Bydgoscy drogowcy informują, że w związku ze Sterem na Bydgoszcz w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę (21/22 i 22/23 czerwca) wprowadzone zostaną wzmocnienia w komunikacji.