Uwaga pasażerowie! Czasowe zmiany w komunikacji!

Redaktor | 12 cze 16:03 W związku z uruchomieniem nowej lokalizacji przystanków Nakielska/Lisia od wtorku (11 czerwca) nastąpiły zmiany w komunikacji miejskiej. Po zakończeniu budowy ronda oraz ścieżek rowerowych na połączeniu ulic: Nakielskiej, Łochowskiej, Lisiej - powstała także zatoka dla autobusów w nowej lokalizacji.

Zmiany w organizacji ruchu przy Siedleckiej [GRAFIKI]

Redaktor | 11 cze 18:40 Wykonawca prac - firma Budowlano-Drogowa „PRASBET” prowadzi prace przygotowawcze w ramach realizacji zadania: „Budowa ul. Siedleckiej w Bydgoszczy na odcinku od ul. Koronowskiej do ul. Chmielnej”.

Pogonili Włochów z budowy S5 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 cze 18:17 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od umów z firmą Impresa Pizzarotti, która budowała trzy odcinki drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

Tutaj zaczyna się wielki remont [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 cze 20:16 W poniedziałek (10 czerwca) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na czas prac związanych z rozbiórką i budową wschodniego wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi (w kierunku do Osielska) w ciągu ulic: Wyszyńskiego i Armii Krajowej (na wysokości nekropolii).

Czas na przejażdżkę zabytkowym tramwajem

Redaktor | 4 cze 14:09 W poprzedni weekend w ramach obchodów 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku, na ulice Bydgoszczy wyjechał historyczny autobus. Do popularnych ogórków dołączą w przyszły weekend (8 czerwca) zabytkowe tramwaje.