Koszykówka 7 kwi 2018 | Redaktor
Ciężkie chwile Artego w Gdyni i porażka [AKTUALIZACJA]

Koszykarki Artego w trzecim meczu ćwierćfinału mistrzostw Polski przegrały w Gdyni z Basketem 90.

Mecz układa się podobnie do poprzednich potyczek tych zespołów w tym sezonie. Pierwszą kwartę wygrały gdynianki 17:9. Bydgoszczanki odpowiedziały dobrą grą w drugiej odsłonie, którą wygrały 19:12. Niestety, w trzeciej Artego przegrało 13:16.

O losach pojedynku zadecydowała czwarta kwarta. Bydgoskie koszykarki dzielnie walczyły. Na minutę przed końcem gry na tablicy wyników widniał rezultat 58:57 dla Gdyni. Niestety, ostatecznie bydgoszczcanki nie dały rady i przegrały 59:65.

Po trzech meczach ćwierćfinałowych Artego przegrywa w play off 1:2. Gra się do trzech zwycięstw. W niedzielę (8 kwietnia) czwarte spotkanie, znowu w Gdyni. Początek o 17:00.