Kultura 13 lip 11:20 | Redaktor
Polityk nagrał piosenkę. Internet się wzruszył [WIDEO]

Poseł Piotr Król/fot. Anna Kopeć

Piszę te słowa w myślach od lat... Tak, marzyłem o tym i wreszcie to zrobiłem. Nagrałem swoją pierwszą piosenkę. Z moim tekstem i wokalem – bydgoski poseł Piotr Król opublikował w mediach społecznościowych swoje dzieło.

„Pisać teksty zacząłem jeszcze w liceum, potem była długa przerwa, ileś lat temu do tego wróciłem. Parę razy próbowałem to sfinalizować wydając numer i zawsze było jakieś „ale”. Tak naprawdę nie wierzyłem w siebie i bałem się oceny i reakcji ludzi” – wyznał poseł. „I choć nie czuję się zbyt pewnie, pisząc te słowa, to jednak wiem, że po prostu chcę i będę to robić. Z pokorą czekam na Wasze opinie. Bo czymże byłaby muzyczna wrażliwość bez dzielenia się nią?”

I Internet zareagował.  Z komentarzy niezbicie wynika, że utwór i wykonanie przypadło do gustu odbiorcom. Z resztą, posłuchajcie sami.

 

Poseł nazwał projekt „NIEBIESKY”. „Ci którzy mnie znają, pewnie kojarzą mój ulubiony kolor” – napisał poseł. Pierwszy utwór projektu nosi tytuł „Z rozdartym sercem”. Muzykę skomponował i zaaranżował piosenkę Michał Maciudziński

Dodał też przesłanie: „Jeśli choć jedna osoba z Was po przeczytaniu posta i posłuchaniu piosenki wróci do realizowania swojego niespełnionego od lat marzenia, sprawi mi to wielką radość”.

Piotr Król utwór zadedykował najważniejszym osobom w jego życiu, ukochanym dzieciom.


Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy projekt muzyczny wywodzący się z bydgoskiego świata polityki.

W ubiegłym roku dzieci posła Tomasza Latosa stworzyły piosenkę „Bydgoski sen”, która towarzyszyła politykowi w kampanii wyborczej.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor