Zawisza Bydgoszcz już gra [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 lip 2019 Piłkarze Zawiszy rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej IV ligi. W czwartek (11 lipca) odbyli pierwszy trening, a już w sobotę zagrają mecz kontrolny ze Spartą w Brodnicy.

Amatorzy grają w piłkę non-stop [WYNIKI]

Redaktor | 23 cze 2019 We wszystkich klasach rozgrywkowych Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich „Wyżyny” trwa zacięta walka o jak najlepsze pozycje. Poniżej podsumowanie wyników ostatnich kolejek i tabele.

Osiem bramek i ślub. Zawisza gromi Więcbork [FOTORELACJA]

Redaktor | 22 cze 2019 Zawisza Bydgoszcz pokonał 8:1 Grom Więcbork na pożegnanie z klasą okręgową. W niebiesko-czarnych barwach pojawiło się trzech 15-latków, a najmłodszy debiut zaliczył Olgierd Bondara, który urodziny obchodził 13 czerwca.

Chemik zaprasza na wakacyjne treningi

Redaktor | 20 cze 2019 Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w ósmej edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem. Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.

Zawisza Bydgoszcz zaprasza juniorów na otwarte treningi

Redaktor | 20 cze 2019 Jesteś ambitny, stawiasz sobie wysokie cele, wierzysz w swoje umiejętności, chciałbyś trenować i grać z najlepszymi? Pamiętaj, możesz trenować i grać w piłkę wszędzie, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz – tak klub zaprasza młodych piłkarzy do wstąpienia w swoje szeregi.

Piłkarze Chemika zdobyli puchar

Redaktor | 19 cze 2019 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w Gniewkowie 2:0, a decydująca bramka padła w 94. minucie spotkania.