Zawisza jedzie po trzy punkty i awans

Redaktor | 18 maj 2019 W ramach 25. kolejki klasy okręgowej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się na wyjeździe z Victorią Lisewo. Początek meczu w sobotę (18 maja) o godz. 16.00.

Wielkie emocje na Glinkach, ale piłkarze Chemika ostatecznie przegrali

Redaktor | 12 maj 2019 Ktoś, kto spędził sobotnie popołudnie na Glinkach mógłby powiedzieć o zawodnikach obu zespołów, że ważną częścią przygotowań do meczu były wtorkowe i środowe szlagiery w Lidze Mistrzów. Z pewnością było to emocjonujące 90 minut, kipiące od nadmiaru emocji i pasji w obu drużynach. Atmosfera z boiska udzielała się także obu trenerom i na trybunach. Prawie wszystko się...

Zawisza Bydgoszcz lepszy o klasę [FOTORELACJA]

Redaktor | 12 maj 2019 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz pokonali wicelidera tabeli klasy okręgowej 4:1. Wynik cieszy, ale jeszcze bardziej kibice mogą być zadowoleni z gry podopiecznych Jacka Łukomskiego jaką pokazali w meczu z Mustangiem Ostaszewo.

W lidze szóstek grad bramek

Redaktor | 6 maj 2019 W najwyższej klasie rozgrywkowej na uwagę zasługują piłkarski nokaut w wykonaniu ekipy Camel Pizza oraz przebudzenie zespołu Deichmann.

Zawisza zaprasza do Serocka

Redaktor | 3 maj 2019 W ramach 23. kolejki klasy okręgowej piłki nożnej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się w Serocku z miejscowym Pomorzaninem. Mecz odbędzie się w sobotę (4 maja) o godz. 16.00.