Piłka Nożna 20 kwi 2018 | Redaktor
Chemik traci punkty w Janikowie

Chemik Bydgoszcz/fot. Anna Kopeć

W piątkowym meczu 23. kolejki IV ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz zremisowali z Unią Janikowo 1:1. Mimo straty punktów bydgoszczanie wciąż są na czele tabeli.

Mecz zaczął się dobrze dla chemików. W 23. minucie Dawid Janicki wykorzystał rzuty karny, który został podyktowany za faul na nim. Co więcej, arbiter ukarał za przewinienie czerwoną kartką Damiana Brończyka. Gra w przewadze nie wpłynęła dobrze na bydgoszczan. W II połowie początkowo działo się niewiele, a następnie Unia zaczęła zyskiwać przewagę. W 80. minucie dopięła swego. Po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Przemysław Kędziora. Chemik Moderator prowadzi obecnie w tabeli z trzema punktami przewagi nad Kujawianką Izbica Kujawska. Za tydzień podopieczni Piotra Gruszki zagrają w Radominie.

23. kolejka IV ligi UNIA JANIKOWO - CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 1:1 (0:1)

Chemik: Fabiszewski - Frasz (85' Czajka), Maziarz, Raszka, D. Włosiński, Żurowski, Osiński, Grudziński (52' Nowak), Olszewski, Kot, Janicki (85' Babiarz)

Źródło: Chemik Bydgoszcz