Piłka Nożna 14 mar 2019 | Redaktor

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozpoczną na wyjeździe zmagania w rundzie wiosennej III ligi. Rywalem podopiecznych Piotra Gruszki będzie Kotwica Kołobrzeg.

Zespół z Kołobrzegu przed tygodniem wygrał 4:0 z rezerwami Pogoni Szczecin. Jedną z bramek zdobył pozyskany zimą wychowanek Chemika Dawid Retlewski. Kotwica zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. Chcąc się włączyć do walki o awans (do Lecha II traci 10 oczek), nie może sobie pozwolić na praktycznie żadną stratę punktów.

Chemicy po pierwszej wiosennej kolejce tracą dwa punkty do Bałtyku Koszalin i po trzy do Jaroty Jarocin i Pogoni II Szczecin. Spotkanie z Kotwicą będzie jednak ich pierwszym meczem ligowym w tym roku, gdyż przed tygodniem otrzymali trzy punkty walkowerem za mecz z wycofaną Wdą Świecie.

Jesienią pojedynek Chemika z Kotwicą zakończył się niespodzianką i wygraną chemików 2:0 po bramkach Wojciecha Mielcarka i Daniela Michalskiego. Czy i tym razem bydgoszczanie zaskoczą rywali? Początek sobotniego meczu w Kołobrzegu o godz. 17:00.

Źródło: Chemik Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor