Piłka Nożna 5 wrz 09:56 | Redaktor

Mecz IV ligi Chemik Moderator Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz odbędzie się w środę (11 września) na stadionie przy ul. Glinki. Chemik podaje szczegóły organizacyjne.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 2 500 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu organizatorzy proszą o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.

Bilet normalny będzie można kupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy za 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom do lat sześciu, dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Osoby niepełnosprawne uprawnione są do nieodpłatnego przyznania biletu po okazaniu legitymacji.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek (6 września). Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7.00-21.00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie niedzielnego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Sportisem Łochowo. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu.

Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część - sektory A, B, C, D (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś sektory E i F (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom, więc prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas zakupu. Wejście dla wszystkich widzów, niezależnie od sektora, dostępne będzie z obu stron trybuny.

W dniu spotkania otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 16:00. Organizatorzy proszą o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu  meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione.

Najważniejsze informacje

  • mecz będzie mogło obejrzeć 2500 widzów
  • bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od piątku w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00
  • mała trybuna zostanie podzielona na równe części – pierwszą dla sympatyków Chemika i widzów neutralnych, zaś drugą – dla kibiców Zawiszy
  • wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. Glinki i ul. Bohaterów Kragujewca
  • ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu

Źródło: Chemik Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor